Нещодавно серед працівників центрального апарату Міністерства освіти і науки України відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Учасники Конкурсу мали нагоду продемонструвати знання Конституції України, нового законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією, питань, що належать до компетенції Міністерства освіти і науки України; розв’язували ситуаційні завдання, спрямовані на перевірку вміння складати ділові документи, виконувати тести і практичні завдання із володіння навичками роботи з персональним комп’ютером.

За підсумками виконаних завдань Оргкомітетом визначено переможців І туру Конкурсу:

у номінації «Кращий керівник»:

Фоменко Микола Миколайович – заступник директора департаменту вищої освіти, начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи;

У МОН обрали кращих державних службовців - 1(9)

у номінації «Кращий спеціаліст»:

Бондарчук Сергій Миколайович – головний спеціаліст відділу керівних кадрів департаменту роботи з персоналом та керівними кадрами.

У МОН обрали кращих державних службовців - 2(9)

Вітаємо переможців та зичимо успіхів у наступному турі Конкурсу, який відбудеться на базі Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *