Зазвичай, обираючи майбутній фах, молоді люди керуються голосом розуму і враховують можливість кар’єрного зростання і хороших заробітків. І лише одиниці обирають професію просто за «велінням серця» і здобувають досить рідкісні та незвичайні спеціальності. Сьогодні ми розповімо вам про них.

Фахівець з прийняття рішень. 10 незвичайних професій світу - 2

1. З 1964 року університет штату Коннектикут випускає молодих людей з дипломом лялькарів. Хлопці професійно вміють керувати маріонетками і знають всі тонкощі виготовлення декорацій та оформлення сцени.

Фахівець з прийняття рішень. 10 незвичайних професій світу - 4

2. Пройшовши річний курс в університеті штату Кентуккі, можна отримати диплом професійної няні та сертифікат з надання екстреної медичної допомоги. Тут студенти вчаться не тільки доглядати за малюками, а й спілкуватися з їх батьками.

Фахівець з прийняття рішень. 10 незвичайних професій світу - 5

3. Якщо Ви любите кіно, музику і галасливі вечірки, то Вам, напевно, припаде до душі спеціальність «знавець поп-культури». Отримати таку рідкісну професію можна тільки в університеті Боулінг Грін. Навчальний заклад дає можливість за допомогою вивчення різних виявів культури зрозуміти сучасне суспільство і його історію. Випускники цього університету досить часто роблять успішну кар’єру в області шоу-бізнесу або реклами.

Фахівець з прийняття рішень. 10 незвичайних професій світу - 6
4. У каліфорнійському коледжі Ларсена можна отримати ступінь спеціаліста в сфері збройної справи та ремонту зброї. Молодим людям пропонується пройти курс історії зброї, дізнатися правила використання вогнепальної зброї і навчитися збирати і розбирати різні види зброї.

Фахівець з прийняття рішень. 10 незвичайних професій світу - 7

5. Серед студентів давно вже популярний жарт, що «ми у своєму ВНЗ спеціалізувалися на пиві». Але в державному університеті Аппалачі цей гумор би не зрозуміли. Адже тут готують фахівців з бродіння. Студенти вивчають усі секрети приготування вина і пива не тільки в теорії, а й проходять практику в університетській пивоварні. Тут можна отримати таку цікаву спеціальність, як «Соціальні наслідки виробництва кисломолочних напоїв». Але більшість студентів усе-таки приваблює «Пивоварна наука і аналіз».

 

Фахівець з прийняття рішень. 10 незвичайних професій світу - 8

6. Виявляється є така спеціальність, як професійний дослідник Канади. Її можна отримати в Герцогському центрі досліджень Канади, пройшовши такі курси, як «Французька  присутність у Північній Америці», «Кордони США і Канади» і «Французька Канада на сцені і телеекрані».

Фахівець з прийняття рішень. 10 незвичайних професій світу - 9

7. Університет Блумінгтон, штат Індіана, випускає фахівців з прийняття рішень. Студентів навчають аналізувати і використовувати математичні моделі у фінансуванні, економіці та управлінні.

Фахівець з прийняття рішень. 10 незвичайних професій світу - 10

8. Диплом магістра імені Джона, Пола, Джорджа і Рінго – мрія всіх фанів «The Beatles» у всьому світі. Отримати такий диплом можна тільки у Ліверпулі  в університеті «Надія», пройшовши річний курс за спеціальністю «The Beatles, популярна музика і суспільство».

Фахівець з прийняття рішень. 10 незвичайних професій світу - 11

9. Зазвичай молодь дізнається про культуру сексу швидкоплинно на уроках ОБЖ і вже докладніше – від більш просунутих друзів. На цьому сексуальне виховання і закінчується, так і не встигнувши як слід розпочатися. Але викладачі Сан-Франциско пропонують виправити таку плачевну ситуацію і отримати диплом спеціаліста в галузі сексуальних досліджень.

Фахівець з прийняття рішень. 10 незвичайних професій світу - 11

10. Університет Харрісбурга випускає професійних аукціонерів. Ці люди не тільки знають всі тонкощі проведення торгів, а й вміють оцінити і знайти цікавий товар.

За матеріалами сайту daypic.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *