Німецьку мову в українських школах тестують німці - nr27 квітня 2013 року у Київському національному лінгвістичному університеті відбулося пробне тестування з німецької мови учнів загальноосвітніх навчальних закладів та спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов Києва та Київської області. Оцінювання навчальних досягнень випускників проводили представники головного офісу Гете-Інституту у Мюнхені Міхаела Перльман-Бальме, Стефанія Денглер та представники Гете-Інституту в Україні. Попередні результати тестування презентовано 29 квітня 2013 року під час зустрічі робочої групи проекту із заступником міністра освіти і науки Борисом Жебровським.

Результати потребують ретельнішого вивчення для подальшої стратегії реформування іншомовної освіти.

Цінним є аналіз успішності учнів у порівнянні з іншими країнами (Республіка Польща та Республіка Словенія). Здебільшого учні України випереджають своїх ровесників у читанні, письмі та говорінні, проте потребують більш ретельнішої підготовки в умінні сприймати на слух.

В середині травня учні, які успішно пройшли іспит, отримають сертифікати Гете-Інституту, що надасть їм право вступу до вищих навчальних закладів Німеччини та звільнення від державних іспитів у школі.

Сторони домовилися про подальше продовження співпраці з питань оцінювання навчальних досягнень учнів та про розширення пілотного проекту на всеукраїнському рівні.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *