"Писанковий сад" розквітнув у Сумах - pysanka2a1Він «розквітнув» у Квітковому сквері в центрі Сум, де дерева і спеціально встановлену двометрову арку прикрасили більш ніж трьома тисячами писанок з химерних візерунками. Над створенням і розписом цих великодніх символів більше двох місяців трудилися сумські школярі.

Приваблює відвідувачів саду також велична «Чудо-писанка» – точна копія тієї, що перемогла на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Парад вишиванок-2012», і яскраво розписана «Чудо-птиця» гігантського розміру. На День Незалежності саме вона відправиться до Києва на «парад вишиванок», щоб представити кращі традиції народного мистецтва Сумщини.

«Наше місто дає старт Всеукраїнському фестивалю «Парад вишиванок», як один з переможців минулого року. Тоді ми розписували одну велику Писанку, що вирушила до столиці і залишилася там. А щоб сумчани не ображається, ми встановили тут копію «Чудо-писанки», – розповів мер Сум Геннадій Мінаєв. – Цього року відразу розписували двох «Чудо-птахів». Тому одна з них, як і годиться, поїде до Києва на «Парад вишиванок», а інша залишиться тут, в Сумах. І з кожним роком наш Квітковий сквер буде ставати писанковим садом, що поповнюватиметься новими творами народного мистецтва».

За матеріалами сайту day.kiev.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *