На виконання Нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», в рамках місячника сімейного виховання, оголошеного управлінням освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, 27 квітня 2013 року на обласному каналі «Миколаїв» проведена сімейна телегра «Інтелектуальне асорті» (ведуча – Тетяна Макаронова, голова клубу інтелектуальних ігор університету «Україна»). 

У грі взяли участь чотири родини. В кожній команді були представники різних поколінь: від 10 до 60 років. Перемогу здобула команда родини Михайла Куценка «До нас їде ревізор». Лише на один бал менше набрала команда родини Ольги Рябінської «Віват, Вікторіє!» (представники клубу інвалідів міста Миколаєва). 

Упевнено трималися у грі команди Половчені Алли – «Зірковий склад» та Караулова Максима – «Зигзаг успіху». 

Родина переможців нагороджена призом від управління освіти і науки облдержадміністрації – музичним центром, і подарунком від інформаційного спонсора гри, обласної освітянської газети «Відкритий урок», – комплектом пізнавальних книг і дисків.

Усі учасники гри отримали заохочувальні призи від управління сім’ї та молоді облдержадміністрації. Крім того, родині Рябінських вручено квитки на виставу в Миколаївському російському драматичному театрі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *