Минулого тижня у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбувся Міжрегіональний семінар з міжнародною участю «Особистісний розвиток дорослої людини в системі неперервної освіти».

Організаторами заходу виступили Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, відділ андрагогіки ІПООД НАПН України, управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Житомирський державний університет імені І. Франка, кафедра педагогіки ЖДУ імені І. Франка, міжвідомча науково-дослідна лабораторія «Громадянський розвиток особистості професіонала», міжвідомча науково-дослідна лабораторія «Теорія і практика підготовки майбутніх учителів до педагогічної дії», науково-методична лабораторія «Поліська школа андрагогіки», науково-методична лабораторія «Педагогічна освіта магістрів», науково-методичний центр роботи з обдарованою студентською молоддю, поліський інноваційний центр освіти та розвитку, науково-дослідна лабораторія «Акмеологія освіти», Науково-методична лабораторія «Освітньо-виховна система Полісся».

Учасниками Міжрегіонального семінару були науковці України (Київ, Житомир, Полтава, Мукачеве) та науковці з Мексиканських Сполучених Штатів.

«Наша зустріч є свідченням того, що педагогічна наука розвивається, що ми паралельно знаходимося у постійному науковому пошуку. Проблема особистісного розвитку дорослої людини в системі неперервної освіти варта того, що ми її розглядаємо в контексті розвитку нашого університету», – зазначила у вступному слові проректор з навчальної роботи ЖДУ імені І. Франка Наталія Сейко.

«Проблематика, що існує сьогодні в педагогічній освіті та освіті дорослих, є майже однаковою як в Україні, так і в Мексиці. Чимало питань, що потребують невідкладного вирішення сьогодні активно обговорюються пошуковцями світу», – прокоментував проведення семінару з міжнародною участю ректор ЖДУ імені І. Франка Петро Саух.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *