Китайці - найактивніші туристи в світі - kitajtsiКитайці подорожують більше за всіх у світі. Такий висновок зробила китайська академія з туризму. Торік китайці здійснили понад 80 000 000 закордонних поїздок. За цим показником вони випередили американців і німців.

У 2005 році Китай був на сьомому місці в цьому рейтингу, а в 2011 – на третьому. За рік кількість туристів з Піднебесної збільшилася майже на 20 %. Це обумовлено підйомом економіки і збільшенням доходів населення, упевнені аналітики.

Згідно з підрахунками експертів, китайські туристи стали витрачати майже на 30 % більше, ніж торік. У 2012 році китайці витратили за кордоном більше $ 100 млрд, дві третини з яких – на шопінг. Для порівняння, роком раніше ця сума становила трохи більше $ 70 млрд. За даними оператора Global Вlue, китайські туристи, які приїжджали до Європи, Гонконг чи Сінгапур, могли витратити близько $ 15 тис. за одну поїздку тільки на покупки.

Останні три роки китайці – найбільш бажані клієнти люксових бутіків європейських столиць. У середньому вони залишають близько $ 1 500 в одному магазині за один день.

Сам Китай за привабливістю для туристів знаходиться на третьому місці після Франції та Сполучених Штатів.

За матеріалами КоммерсантъFM

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *