Гора Фудзі в Японії буде внесена до Світової спадщини ЮНЕСКО - FudziЯпонія подала заявку на внесення Фудзі до списку Світової спадщини ЮНЕСКО в січні минулого року, наполягаючи на тому, що гора об’єднує на своїй території 33 культурні та історичні пам’ятки, а також є предметом традиційних вірувань японців. Попередню заявку було відхилено через велику кількість сміття, що туристи залишають після сходження.

Фудзі – найвища гора Японії (3 776 метрів), за гарної погоди її можна побачити з Токіо. У Японії налічується більше тисячі сінтоісткіх храмів, присвячених Фудзі. З горою Фудзі японці пов’язують безліч прикмет. Наприклад, вважається хорошою ознакою побачити “червону” Фудзі в променях вранішнього сонця – її зображення приносить удачу в грошах.

Якщо під час сходження на гору псується погода, японці не забудуть зробити комплімент своїм супутницям, запевняючи, що Фудзі завжди ревнує до красивих жінок.Кілька років тому мешканці двох префектур, на території яких розташована гора, добилися права отримувати номерні знаки на машини з написом “гора Фудзі”.

В ЮНЕСКО  зареєстровано 16 пам’яток Світової спадщини з Японії: чотири пам’ятки природи і 12 – культури.

За матеріалами РИА Новости

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *