На порталі ПедПРЕСА оберуть кращих юних поетів України -Вперше, з метою відновлення у суспільстві і у дитячому середовищі інтересу до поезії, активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дітей дошкільного віку та молодших школярів, популяризації кращих вітчизняних творів та сучасних авторів, поповнення фондів дошкільних та шкільних бібліотек зразковими сучасними виданнями  та поетичними творами, Міністерством за участю творчих спілок, провідних дитячих поетів і відомих митців оголошено Всеукраїнський фестиваль дитячої поезії.

Всеукраїнський фестиваль дитячої поезії проводиться в два етапи: відбірковий (з 14 травня  до  10 вересня 2012  р.) та Всеукраїнський, заключний, у м. Києві –  24 жовтня  2012 року.

Для  участі у  першому  відбірковому  етапі   заявку з  позначкою номінації (відповідно зразку) та вірш чи сканований  малюнок необхідно  до  10 вересня 2012 року  надіслати  на  ел. адресу  Festpoetiv2012@ukr.net.  В межах кожної номінації одним автором може бути представлено не більше    3-х віршів, малюнків. У заключному  етапі  беруть участь  автори творів, робіт,  відібрані  журі.

Голосувати  за вірш чи сканований  малюнок, які сподобались найбільше, може кожен з 15 вересня по 15  жовтня 2012 року  на освітньому порталі PEDPRESA.COM.

Номінації  Фестивалю:

 І.  Кращий  вірш  поетів:

1.  «Для немовлят»

2.  « Для дітей віком  від 1 до 3 років

3.  «Для дітей віком  від 3 до 6 років »

4.  «Для молодших школярів »

 ІІ. Кращий  дитячий  вірш:

1.     « Вірші  дітей до 6 років»

2.     «Вірші молодших школярів »

 ІІІ.  Кращий дитячий малюнок (ілюстрації) до віршів

1.     «Роботи дітей  до  6 років»

2.     «Роботи молодших школярів»

 Учасники Фестивалю

–  дитячі  поети;

–  діти  до 10 років  (поети,  художники).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

9 коментар до “На порталі ПедПРЕСА оберуть кращих юних поетів України”
 1. Вибачте, а якого числа можна буде побачити конкурсні роботи?
  (Ще трішки і інтернет голосування скінчиться.)

 2. Скажіть, будь ласка!
  Як дізнатися про результати відбіркового туру фестивалю дитячої поезії?
  Де і як можна проголосувати? Портал педпреса великий? І взагалі, де оголешений результат відбіркового туру?

  1. Через велику кількість робіт, які надійшлі в останні дні прийому заявок, і технічні проблеми пов’язані з цим, початок голосування довелося трохи відкласти. За кілька днів ми виправимо ситуацію. Про старт голосування ми повідомимо на головній сторінці порталу, у наших групах у соцмережах. Проголосувати можна буде у розділі КОНКУРСИ. На голосування за спеціальні призи від порталу ПедПРЕСА будуть виставлені роботи, які пройшли відбірковий етап. Окремо лауреатів і володарів гран-прі визначатиме жюрі фестивалю.

 3. Сьогодні 19 вересня. Скажіть будь ласка, де можна прочитати твори, що були надіслані до участі у фестивалі, та проголосувати за них?

 4. Я хочу брати участь у фестивалі,але 25 закінчила 4-тий клас.Я ще можу бути учасницею?

 5. Скажіть, будь ласка, що мається на увазі під категорією “Дитячі поети” і чи можуть під цією категорією брати участь у конкурсі діти 15-17 років, що пишуть вірші або дорослі, для яких написання віршів – це хоббі, а не основна професія?
  Де можна взяти зразок заявки на конкурс?
  Приймаються вірші лише українською мовою чи російською також?
  Дякую за увагу, чекаю на відповідь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *