Ужгород запрошує на "Ерделівські читання" - erdelivski chitannja projdut v oblasnomu centri 13754 13-14 травня в Ужгороді відбудуться “Ерделівські читання” – щорічна Міжнародна науково-практична конференція.

Захід приурочений до дня народження Адальберта Ерделі – основоположника закарпатської школи образотворчого мистецтва. Організаторами конференції є Міністерство освіти і науки України, Закарпатська обласна державна адміністрація, управління культури Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатський художній інститут та Фонд імені Адальберта Ерделі.

«Ерделівські читання» проходять щороку в травні у Закарпатському художньому інституті і збирають європейську та українську еліту, формують мистецьке середовище, доводять собі і світові:  п’ята мистецька школа в Україні існує і вона донині розвивається.

В «Ерделівських читаннях» цього року візьмуть участь близько ста науковців, провідних спеціалістів галузі з Європи і України. Також на конференцію приїдуть відомі художники Анатолій Криволап, Олександр Бабак, Тіберій Сільваші тощо. Захід відвідають чимало педагогів, людей, небайдужих до мистецтва, із Закарпаття, України та ближчого зарубіжжя.

На конференції працюватимуть такі секції: Мистецтвознавство та культура; Педагогіка та мистецька освіта; Декоративно-ужиткове мистецтво.

За матеріалами сайту: zakarpattya.net.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *