Планшетні комп'ютери невдовзі зникнуть? - planshetПланшетні комп’ютери приречені на вимирання і зникнуть не пізніше, ніж через п’ять років, заявив Торстен Хейнс (Thorsten Heins), глава компанії BlackBerry. “У користувачів незабаром не залишиться причин для застосування планшетів. На роботі і вдома у них будуть пристрої з великими екранами, а в дорозі – смартфони зі збільшеними дисплеями. У таких умовах планшети, як такі – погана бізнес-модель”, – вважає Хейнс.  Також він додає, що самі по собі планшети досить дорогі, а програми для них, найчастіше продаються дорожче, ніж їх аналоги для смартфонів. Тим часом кількість виробників планшетів перевищує всі розумні межі.

Необхідно, однак, згадати про те, що, згідно з підрахунками аналітиків Strategy Analytics, за перші три місяці 2013 року на ринок потрапило 40 600 000 планшетів, що на 117 % більше у порівнянні з першим кварталом минулого року (18,7 млн штук). Лідерство тримає iPad (19,5 млн. пристроїв), хоча його домінування виражено вже не настільки явно: частка таких апаратів на світовому ринку впала з 63,1 % до 48,2 %. На другому місці опинилися планшети на базі платформи Android, що завоювали 43,4 % частку проти 34,2% роком раніше (17,6 млн пристроїв). Третє місце захопили Windows-планшети (7,4 %, 3 млн штук). Сукупна частка планшетів на інших програмних платформах склала всього близько 1 % ринку (400 тис. штук). Згідно з прогнозами Strategy Analytics, в 2013 році ринок планшетів виросте на 38 % (145-150 млн апаратів).

Водночас компанія Apple може відкласти реліз повноцінного другого покоління планшетів iPad mini, випустивши замість нього дешевшу версію.

За матеріалами сайту: korrespondent.net

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *