Семирічна українка в Еміратах розписала 100 великодніх яєць - 2454954150 863f1d3febСемирічна українка Іванка, яка проживає з батьками в Шарджі (ОАЕ), розписала до Великодня 100 яєць.

“Разом із мамою та моїми друзями ми зробили до Великодня 100 яєць. Взяли близько 20 курячих яєць, з яких зробили крашанки. Всі інші “яйця-писанки” склеїли з пап’є-маше, розмалювали їх кольоровими фарбами, оформили символічними візерунками, аплікаціями, шматочками тканини, бісером, стрічками”, – розповіла Іванка.

Писанками дівчина та її друзі прикрасили свої оселі, а також подарували їх місцевим товаришам – на згадку про себе та українські традиції.

Паски до свята жінки в родині Іванки печуть самі. Виходить щонайменше два десятка куличів – собі на стіл та пригостити друзів і знайомих. Крашанки і паски Іванка з родиною понесла святити до руського православного храму святого апостола Філіпа – першого православного храму на Аравійському півострові. На великі свята у храмі збираються по кілька тисяч віруючих. Святкові служби з освяченням куличів, пасок та яєць відбудуться також у Дубаї і Абу-Дабі.

За різними даними, в Еміратах проживає близько 20 тис. православних християн, більшість з яких мешкають саме в Шарджі.

Укрінформ

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *