У травні земляни зможуть побачити чотири цікаві астрономічні явища - imgУ травні земляни зможуть спостерігати метеорний дощ, два затемнення і парад трьох планет. Про це повідомив член Китайського астрономічного товариства Ши Чжичен, передає агентство “Сіньхуа”.

“На нас чекають чотири великі астрономічні явища: метеорний потік Ета-Акварид, кільцеподібне сонячне затемнення, напівтіньове місячне затемнення і тісний парад трьох планет”, – заявив учений.

Зокрема, 6 травня на небі з’являться Ета-Аквариди, які пов’язані зі знаменитою кометою Галлея. Під час цього метеорного дощу кількість зірок, що падають і осявають небо, може досягати 40 на годину. За хороших погодних умов цю романтичну картину можна буде побачити перед світанком 6 і 7 травня. 10 травня очікується кільцеподібне сонячне затемнення. Це яскраве видовище можна буде побачити в Австралії, Океанії, деяких районах Південно-Східної Азії, на сході Індійського океану, а також у західній і центральній частинах Тихого океану. Наступним серед явищ стане напівтіньове місячне затемнення, яке відбудеться 25 травня. А от 27 травня на “небесній сцені” “виступлять” Меркурій, Венера і Юпітер, які зберуться після заходу Сонця в маленький трикутник. Якщо погода буде ясною, то тріо планет обіцяє стати дуже барвистим видовищем.

ТСН

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *