Як святкували Великдень Віктор Янукович та міністри - 383781480Президент Віктор Янукович святкував Великдень у Криму. Суботню Всеношну Віктор Янукович із сином, кримськими очільниками та вірянами розпочав із Хресного ходу в Херсонесі. Глава держави на Великодній службі у Володимирському соборі вистояв  годину. Урочисте богослужіння вів Митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар.

У Свято-Успенський собор Києво-Печерської лаври він приїхав близько опівночі. Разом із ним були і голова КМДА Олександр Попов, і віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко, і міністр освіти Дмитро Табачник. Хресний хід можновладці пройшли тільки біля храму й окремо від звичайних вірян. Попри візит багатьох поважних гостей, у Лаврі, головній святині Української православної церкви Московського патріархату, особливих заходів безпеки не відчувалося. Службу правив Митрополит Київський і всієї України Володимир.

Церковники головних храмів зазначають, що через затяжні свята, людей із пасхальними кошиками було менше, ніж торік. Вони не юрбились, і мирно слухали урочисте богослужіння. У Володимирському соборі навіть тротуари, які міліція спеціально перекрила ще звечора, так і залишилися вільними. Усі віряни вмістилися в соборі.

За матеріалами сайту tsn.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Як святкували Великдень Віктор Янукович та міністри”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *