Студент 1 курсу  Іван Харламов зайняв 2-е місце на конкурсі молодих піаністів-імпровізаторів у рамках III Міжнародного джазового фестивалю ENERGY. Saint-Peterburg імені Дмитра Тьомкіна.

Іван Харламов поступився першим місцем фіналісту 4-го сезону телевізійного шоу “Україна має талант” композитору та піаністу Євгену Хмарі, повідомляє прес-служба ВНЗ.

– У першому турі конкурсу я виконав авторську композицію “Ореn Darkness”. Другий тур був найцікавішим – о 21 годині нам видали ноти музичного твору Дмитра Тьомкіна “Дикий вітер” і за ніч ми повинні були зробити аранжування. Наступне завдання – конкурс таперів. Ми імпровізували, дивлячись на екран, де йшов художній фільм молдавського кінорежисера Валерія Жереги “Дикий вітер”. Потрібно було за допомогою музики описати те, що відбувається на екрані. Це було приголомшливо! – Поділився враженнями про конкурс Іван Харламов.

Зазначимо, що Дмитро Тьомкін – американський композитор українського походження, який зробив  великий внесок у розвиток жанру кіномузики і є чотириразовим володарем кінопремії Оскар.

Фестиваль відбувся наприкінці квітня у місті Кременчук Полтавської області.

За матеріалами сайту lg.vgorode.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *