Миколаївським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з обласною федерацією з футболу проведено зональні та фінальні змагання серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів – обласний етап Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч». У змаганнях взяли участь 980 учасників 70 команд. 

Участь у зональних Всеукраїнських змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч» взяли такі команди-переможниці обласних змагань: у віковій категорії 1999 року народження – команда м. Первомайськ (Первомайська гімназія); у віковій категорії 2000 року народження – команда Корабельного району міста Миколаєва (загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 54, м. Миколаїв); у віковій категорії 2001 року народження – команда Заводського району Миколаєва (гімназія № 4); у віковій категорії 2002 року народження – команда Березнегуватського району (Березнегуватська загальноосвітня школа).

Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця в усіх вікових категоріях, нагороджені обласною федерацією з футболу кубками, дипломами, грамотами, медалями.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *