Студент змайстрував справжню гвинтівку, використавши принтер - 3D printed AR15Американський студент надрукував на  3D принтері гвинтівку з пластику і показав, як кожен може змайструвати таку саму. На друкування зброї хлопцю знадобилося 9 годин та 50 доларів – на матеріали. З металу -лише одна деталь. Свою зброю хлопець уже використав на полігоні. Експеримент  показав, що вона може вистрілити лише 600 разів. Стріляє справжніми бойовими патронами.

Хлопець уже отримав ліцензію на виготовлення зброї  з пластику. Проте зі свого винаходу таємниці не робить. Інструкція з виготовлення гвинтівки вже є у вільному доступі в інтернеті.

Передбачається, що для створення готових моделей буде досить комп’ютера, 3D-принтера RepRap, ціна якого становить близько тисячі доларів. RepRap здатен надрукувати більшість деталей для іншого такого принтера, тобто здатен «самовідтворюватись», причому в буквальному сенсі.

Досвід друку зброї на принтері демонструє потенційну доступність зброї для широкого загалу. Нинішній уряд США досить активно просуває ідею про обмеження вільного продажу зброї, що викликає у противників цієї ініціативи бурю емоцій.

За матеріалами : СТБ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *