Діти заможних батьків частіше страждають на алергію - %D0%9A%D0%B0%D0%BA%20%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%8F%D0%B2%D0%BB%D1%8F%D0%B5%D1%82%D1%81%D1%8F%20%D0%B0%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B8%D1%8FАмериканські дослідники з Національного центру статистики в сфері охорони здоров’я підрахували: за останнє десятиліття в США зросла кількість людей, що страждають алергією.
Число зареєстрованих випадків алергії на харчові продукти – на 50 %, число хворих на алергічну екзему – на 69 %.
При цьому, чим заможніші американські батьки, тим вище відсоток алергій у дітей. Наприклад, діти іммігрантів, скаржаться на алергію рідше, кажуть науковці. Але причини такої закономірності пояснити не можуть.
Тим часом російські алергологи також наголошують, що з кожним роком число дітей-алергіків  збільшується. Не варто дозволяти дітям захоплюватися солодкою газованою водою, чіпсами та іншими «благами» харчової промисловості. Чим яскравіший колір льодяників, тим більше в них різних хімічних домішок. А все це спричиняє алергічні реакції. Якщо проводити паралель з американськими дослідженнями, то зв’язок алергії зі статками батьків – пряма. Якщо батьки не можуть дати дитині багато грошей на кишенькові витрати, то підліток не зможе купити багато шкідливої їжі.

За матеріалами сайту news.mail.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *