Сьогодні, 7 травня, у Києві урочисто відкриють новий пам’ятник. У Маріїнському парку навпроти Моста закоханих відкриють скульптуру під назвою «Історія кохання». 

У Маріїнському парку відкриють пам'ятник закоханим - fuПам’ятник присвячений італійцеві й українці, які познайомилися під час Другої світової війни.

Вони зустрілися знову через 60 років завдяки програмі «Жди меня». Луїджі Педутто, італійський військовополонений, і українка Мокрина Юрзук, вивезена на примусові роботи, познайомилися в австрійському таборі для військовополонених у 1943 році і провели разом два роки. Вони зустрілися в студії програми «Жди меня» в 2004 році, і відтоді зустрічаються щорічно. Мокрина їздила до Італії, в гості до Луїджі, а Луїджі щороку приїжджає в Україну, навіть думає купити тут будинок.

Мокрина у 90 років отримала пропозицію руки і серця. На відкритті нового пам’ятника будуть  сам Луїджі Педутто, родичі Мокрини Юрзук, та голова КМДА Олександр Попов і посол Італії в Україні Фабріціо Романо. 

«Коли я дізнався, що нам з Мокриною поставлять пам’ятник, я плакав. Це важлива подія в нашому житті », – сказав Луїджі.

За матеріалами сайту online.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “У Маріїнському парку відкриють пам’ятник закоханим”
  1. В стране, которая потеряла миллионы людей на войне, ставит памятник фашисту, пусть и итальянцу – обаяшке и его военно- полевой кушетке просто аморально! Попов – ветераны вас поблагодарят

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *