12-річна школярка розумніша за Ейнштейна -Коефіцієнт розумового розвитку 12-річної дівчинки з Ліверпуля Олівії Меннінг на 2 бали вищий, ніж у видатних учених Ейнштейна і Хокінга, і дорівнює 162 балам. Це на 100 балів більше, ніж середній показник у світі.
Меннінг вважається не просто розумною дитиною, а й одною з найрозумніших людей у світі, кількість яких не перевищує 1 % від населення землі.
Завдяки своїм вражаючим результатами дівчинка вже отримала запрошення на вступ до товариства Mensa – це некомерційна організація, що об’єднує людей, які склали IQ тести краще, ніж 98 % людей.

Єдина вимога для вступу в найстарішу і найбільшу організацію – високий рівень інтелекту. Сама дівчинка спокійно ставиться до звання юного генія. “Після запрошення в Mensa особливо нічого не змінилося. Ну хіба що стали просити зробити за них домашнє завдання”, – повідомила Олівія.

Mensa відкриває перед вундеркіндом широкі можливості для реалізації та надає правову підтримку своїм учасникам по всьому світу.

За матеріалами сайту podrobnosti.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

4 коментар до “12-річна школярка розумніша за Ейнштейна”
  1. Коли вона щось видатне зробить для науки, тоді можна буде її вихваляти і т.д. А зараз її рівень IQ говорить тільки про те, що вона мене, можливо, обіграє в шахи чи в косинку!

  2. Ерунда это все… Толку от этого Менса? Ну да умные и самые лучшие в разгадке логических тестов (якобы на интеллект), а толку с того? Кто из них выдающиеся ученые, физики, химики… которые сделали прорыв в науке ?

  3. Энштейн не был образованым…а по поводу его ума могу поспорить,да и мировое сообщество физиков меня поддержит

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *