На кафедрі біохімії та біотехнологій ПНУ імені В. Стефаника створена школа, що завойовує визнання в світі. Про це свідчить один тиждень життя кафедри:

Понеділок 7 травня 2012.  Науковий співробітник к.б.н. Олег Лущак – виїзд за запрошенням на 1 рік до Швеції в межах гранту для продовження початих минулого року наукових досліджень в Стокгольмському університеті.

Вівторок 8 травня 2012.  Науковий співробітник Людмила Лозінська – виїзд за запрошенням на 1 місяць до Польщі в межах гранту від Фонду Королеви Ядвіги для проведення наукових досліджень в Ягелонському  університеті міста Кракова.

Середа 9 травня 2012.  Професор Володимир Лущак – виїзд за запрошенням на 6 місяців до Німеччини в межах гранту від Інституту передових досліджень міста Делменгорст.

П’ятниця 11 травня 2012. Старший лаборант Галина Шмігель – виїзд за запрошенням на 2 місяці до Швеції в межах гранту програми обміну Шведського Інституту регіону Балтійського моря Visby для проведення наукових досліджень в Лундському університеті.

Доцент кафедри Дмитро Господарьов місяць тому отримав запрошення продовжити ще на 1 рік початі минулого року наукові дослідження в університеті міста Тампере у Фінляндії.

Науковий співробітник Людмила Лозінська через 2 тижні після повернення з Ягелонського університету виїжджає на 1 рік до Швеції в межах гранту програми обміну Шведського Інституту регіону Балтійського моря Visby для проведення наукових досліджень в Лундському університеті, де протягом останнього року вже пропрацювала загалом 5 місяців.

За матеріалами Фіртка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу