У Криму з'явився музей історії піратства - top photoУ Євпаторії відкрили музей історії піратства на Чорному морі. До відкриття музею місто готувалося майже два роки, а виставлені експонати збирали більше семи років. Їх знаходили на пляжі після штормів та перекуповували у знайомих.

Приміщення в музеї оформлені в стилі старовинного корабля, що дає змогу поринути в атмосферу тих часів. Цікаво, що одна з кімнат схожа на скарбницю, де зберігаються старовинні прикраси, знайдені на дні морських глибин, а інша – на каюту моряка. Біля входу в музей знаходиться старий напівзруйнований човен з веслами.

Серед експонатів музею, яким уже більше двох тисяч років: давньогрецькі амфори, посуд, частина піфоса (давньогрецького глечика), а також середньовічний кований якір.

Музей створений за ініціативою відділу культурно-масових заходів управління культури Євпаторійської міської ради. За  словами організаторів, найбільша колекція експонатів присвячена темі піратства в Чорному морі, адже перші морські розбійники з’явилися на його просторах ще в часи античності.

За матеріалами : КП, Канал Новини 24

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *