Віктор Янукович і Микола Азаров привітали українок з Днем матері - khПрезидент України Віктор Янукович і прем’єр-міністр Микола Азаров привітали українок з Днем матері.

“Наше життя на землі починається від рідної людини – матері, освячується її мудрістю, добротою й милосердям, терпінням і всепрощенням. Найщиріші слова подяки багатодітним матерям і жінкам, які стали турботливими мамами для дітей-сиріт. Ви – уособлення доброти й благородства, дбаєте про наше найдорожче багатство – дітей, віддаючи їм тепло й щедрість своєї душі”, – йдеться у зверненні Президента з нагоди свята.

Янукович побажав усім матерям здоров’я, невичерпного джерела життєвої енергії, сімейного благополуччя, щастя й добра на довгі роки.

У свою чергу прем’єр-міністр зазначив, що “немає дорожчої й ріднішої людини, ніж мама, яка дала життя, навчила мудрості й благословила на добрі справи та починання”. 

“Уроки матері лишаються головними на життєвому шляху, а її любов – надійним оберегом. Роль жінки-матері в сім’ї і вихованні дітей – безцінна!”, – йдеться у привітанні.

Азаров підкреслив, що в Україні з перших років незалежності почала формуватися державна сімейна політика. “За двадцять один рік незалежності вдалося зробити суттєві кроки, однак ще є багато невирішених проблем, які ми обов’язково вирішимо”, – сказав глава уряду.

Він також подякував матерям за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ях, створення умов для їх розвитку, активну плідну роботу в підвищенні статусу й ролі сім’ї в громадянському суспільстві, у збереженні та розвитку національних сімейних традицій.

“У цей святковий день прийміть слова вдячності, любові й поваги! Нехай у Ваших очах не гаснуть посмішки! Від усієї душі бажаю всім жінкам-матерям здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, взаєморозуміння й тепла від своїх дітей!”, – підсумував Азаров.

Сьогодні, 12 травня, в Україні святкують День матері. Щорічно у другу неділю травня в Україні і ще 23-х країнах світу, серед яких США, Австралія, Індія, Мексика, відзначають День матері. Це одне з найбільш зворушливих і теплих свят весни.

Як повідомлялося, Президент України Віктор Янукович присвоїв звання Мати-героїня п’яти тисячам багатодітних жінок.

 

За матерiалами: Корреспондент.net

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *