Нещодавно Українська школа Св. Миколая в Чикаго перебувала на межі закриття. Подальша її доля ще не вирішена. Як відомо, школа була заснована ще у 1938 році при українській католицькій Катедрі Св.Миколая в Чикаго.

У школі навчають української мови та викладають релігію. Проте, щоб уникнути закриття, школа потребує допомоги і підтримки української громади. Про це повідомляє VIDIA.

“Наші діти та наша громада заслуговують на те, щоб користатися благами гарної традиції, розпочатої емігрантами, що поселилися в Чікаґо 75 років тому. Ці мрійники невтомно працювали над тим, щоб побудувати велику школу, створити фундації, які б забезпечували високий рівень освіти, були основою морального та релігійного виховання нашій громаді та наступним її поколінням.”, – з такими словами Єпископ Чиказької єпархії святого Миколая Української Греко-Католицької Церкви Річард Семеняк звертається до українців Чикаго.

У своєму листі-зверненні єпископ зауважує, що довгострокова діяльність Катедральної школи св. о. Миколая є життєвонеобхідною для української громади і її майбутнього.

За матеріалами: Експрес

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “В одному з найактивніших українських осередків у США закривають давню школу”
  1. Чинна влада України, замість того, щоб виділяти мільйони на репресивні органи, краще б допомогла діаспорі – як це робиться в усьому світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *