Новонароджений син повернув маму до життя - adfd21dfa6e0 У лікарні Al Farwaniya Hospital у Кувейті сталося те, що лікарі називають науковим дивом. Померла вагітна жінка ожила, щойно лікарі допомогли народитися її дитині.Про це повідомляє газета Gulf News.

“Вагітна філіппінка, яку лікарі оголосили мертвою, повернулася до життя майже одразу після того, як лікарі хірургічним шляхом допомогли народитися її дитині”, – йдеться у повідомленні.

36-річна філіппінка знаходилася на дев’ятому місяці вагітності, коли в неї раптово підскочив кров’яний тиск. Жінку було госпіталізовано у п’ятницю вранці у критичному стані. У лікарні у неї зупинилося серце і дихання, після чого медики констатували смерть і негайно доправили померлу до операційної, аби спробувати врятувати дитину. За п’ять хвилин шляхом кесарева розтину народився здоровий хлопчик, і майже одразу жінка ожила.

“Немовля вагою 3,1 кг з’явилося на світ майже одночасно з поверненням матері до життя. Це справжнє наукове диво. І хлопчик, і його мама наразі знаходяться у стабільному стані”, – сказав лікар Мохаммад Хассан, який керував операцією.

За інформацією : Укрінформ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *