Влітку студенти можуть непогано заробити на закордонних полях - polunicaУ літній сезон українські студенти зможуть не тільки відпочити, а й непогано заробити. Як повідомляють аналітики порталу Slando, вакансій небагато, але реально підзаробити від $600 до $800 можна на зборі врожаю овочів і фруктів.

На збиранні полуниці в Україні можна заробити 2—3 тис. грн. За збирання овочів і фруктів у Європі — $600—800.

Такий дохід пропонують фермери в Європі, частіше ? у Польщі. За подібні роботи в Україні платять менше, наприклад, на збиранні полуниці в Криму можна заробити 2—3 тисячі гривень на місяць.

В курортних містах Приазов’я та на Чорноморському узбережжі роботодавці шукають на роботу витривалих продавців морозива, попкорну, коктейлів, риби та інших продуктів. Зарплата ? від 100 грн на день, плюс відсоток від реалізації.

В інших місцях України студентам можна підробити кур’єром, розклеювачем оголошень, інтерв’юером, промоутером або роздавальником листівок. Оплата ? 10—20 грн за годину.

Також аналітики відзначають непогані заробітки в Єгипті та Туреччині. Тут аніматорам пропонують від $500—600 на місяць. Але кандидатам на таку роботу необхідно мати педагогічну освіту, досвід роботи з дітьми та вільно володіти англійською.

За матеріалами сайту www.epochtimes.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *