НЕ МОВЧИ! РОЗКАЖИ ПРО СВОЮ ПРОБЛЕМУ! - donosВикладач втретє відправляє на перескладання і натякає на хабар? Під час ЗНО помітили порушення? У приймальній комісії ВНЗ порушили ваші права? Можна обурюватися і обговорювати ситуацію з друзями, але так і залишити її невирішеною. А можна отримати  відповідь від фахівців профільних департаментів МОНмолодьспорту і Українського центру оцінювання якості освіти й побороти несправедливість.

Освітній портал ПедПРЕСА розпочинає унікальний проект СТУЧАЛКА, який покликаний допомогти студентам, абітурієнтам і їхнім батькам боротися із несправедливістю. Причому звернутися з проблемою можна як відкрито, так і абсолютно анонімно. Якщо ви не хочете, щоб хтось дізнався про вашу скаргу, просто оберіть відповідну опцію у формі. Тоді відповідь надійде на вказану вами електронну адресу.

Відвідувачі порталу ПедПРЕСА також можуть поділитися власним досвідом вирішення проблем. Для цього потрібно просто написати коментар під відповідним повідомленням.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

5 коментар до “НЕ МОВЧИ! РОЗКАЖИ ПРО СВОЮ ПРОБЛЕМУ!”
 1. Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, когда на сайтах ВУЗов должно появиться расспределение бюджетных мест? И от кого это зависит? Почему ВУЗы которые получили распределение позже чем Киевские, уже разместили данные на своих сайтах?! Например:

  Запорізька державна інженерна академія

  Запорізький національний університет

  Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

  Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського

  Херсонський національний технічний університет

  ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

  и другие.

  1. Государство заказывает специалистов определенных областей и выделяют на это деньги – это называется бюджетное место.

 2. Здравствуйте! Все ВУЗы получили расспределение бюджетных мест (14 июня — Киев). Почему ниодин из ВУЗов, кроме “Могилянки”, не выложил на сайте данную информацию?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *