Перший етап реалізації Національного проекту «Відкритий світ» у Миколаївській області стартував у травні 2013 року.

У двох навчальних закладах області – Миколаївській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради та Калинівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Жовтневої районної ради проведено монтажні роботи по встановленню сучасного комп’ютерного обладнання: проекторів, інтерактивних дощок, магнітно-маркерних дощок, шаф для оновлення живлення комп’ютерної техніки, розгорнутої бездротової Wi-Fi-мережі.

Усе обладнання підключено до мережевої інфраструктури шкіл та готове до використання. До кінця травня 2013 року планується поставка портативної техніки (нетбуки, ноутбуки, планшети) для цих навчальних закладів.

Національний проект «Відкритий світ» – один із національних проектів, затверджених Президентом України у 2010 році як пріоритет у соціально-економічному розвитку країни. Проект втілюється у життя Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України за підтримки Кабінету Міністрів України.

Метою проекту є створення інформаційно-комунікаційної освітньої мережі національного рівня на базі технологій радіозв’язку четвертого покоління (40), що дасть змогу вчителям отримати сучасну комп’ютерну техніку і цілодобовий доступ до інтернет-ресурсів, школярам – цікаві заняття, а батькам – якісну освіту для своїх дітей.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу