Вже дев’ятий рік поспіль відкриті обласні змагання з авіамодельного спорту учнівської молоді (мікромоделі літаків) проводяться в шахтарському м. Марганець Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді спільно з міським Центром науково-технічної творчості.

Захід та спортивні перемоги присвячені 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, пам’яті героїв-визволителів – усім учасникам боротьби за свободу нашого народу, ветеранам війни.

В гострій спортивній боротьбі змагалися юні авіамоделісти Запоріжжя, Нікополя, Марганця, Кривого Рогу, а також Апостолівського та Нікопольського районів. Командна першість цьогорічних змагань склалася з суми заліків за чотирма класами авіамоделей з п’яти представлених F-1-N, F-1-L, F-1 M , F-1-D, F-1-N (150 мм). За результатами змагань, І місце посіла команда Центру науково-технічної творчості м. Марганець; ІІ місце здобула команда Центру дитячо-юнацької творчості м. Запоріжжя; ІІІ місце виборола команда загальноосвітньої школи № 11 м. Марганець.

Приємно констатувати, що з 15 розіграних медалей 10 вибороли спортсмени-марганчани: Юрій Вітько, Микита Коваленко, Дмитро Сєдньов, Денис Жарий – вихованці Майстра спорту України, керівника авіамодельного гуртка ЦНТТ Михайла Серебрякова.

Крім того, на змаганнях встановлено 4 рекорди України спортсменами Дмитром Сєдньовим та Денисом Жарим.

Вітаємо юних авіаторів та наставника з перемогою! Бажаємо вихованцям творчих злетів, нових досягнень на ниві авіамоделізму та успіхів на Всеукраїнських змаганнях, які пройдуть під началом Всеукраїнського центра позашкільної освіти у червні у м.Марганець.