Студенти-волонтери організували дитячий квест "Пірати Карибського моря” -Партнерство Центру соціальних ініціатив і волонтерства Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара набуло нових форм: волонтери університету взяли участь у соціальному проекті «Спільнота активної молоді на основі моральних цінностей», що реалізується за підтримки голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода та Благодійного фонду відомого міжнародного економіста Богдана Гаврилишина.

Мета цього проекту – надати можливість молодим людям відчути і зрозуміти такі моральні та загальнолюдські цінності як взаєморозуміння, доброта, милосердя, чесність, толерантність й зробити ці чесноти загальноприйнятими у сучасному суспільстві. Адже сучасні інноваційні винаходи, що передають нескінченний потік інформації, не здатні передати особливості людського спілкування, доброту і любов.

Право на участь у проекті отримали студенти ДНУ імені О. Гончара та Дніпропетровського університету імені А. Нобеля, для яких у приміщенні обласної ради відбувся соціально-педагогічний тренінг, де обговорювалися питання про сутність волонтерства, функції волонтера, необхідні для нього якості. Учасники висловлювали свої думки, працювали у командах над розглядом окремих ситуацій.

Після тренінгу учасники об’єдналися у групи, кожна з яких влаштувала поїздку до міського дитячого будинку, будинку ветеранів чи інтернату для людей з інвалідністю. Після відвідування будь-якого зі вказаних закладів відбувся конкурс на найкращу зустріч.

Так, група студентів ДНУ імені О. Гончара організувала навчально-розважальний квест на тему: “Пірати Карибського моря” для вихованців дитячого будинку № 6 компенсуючого типу, що у місті Дніпропетровську.

Маленьким учасникам казкової вистави, яку підготували для них друзі-волонтери, неймовірно сподобалася гра, вони були зачаровані розповідями про піратів та мандрівки у пошуках скарбів. На добру пам`ять про зустріч студенти подарували вихованцям дитячого будинку іграшки, спортивний інвентар.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *