Дмитро Табачник та Геннадій Кернес привітали кращих харківських знавців історії -Харківських школярів, які стали переможцями телевізійного конкурсу з історії Другої світової та Великої Вітчизняної воєн, вшановували сьогодні у Харківській міській раді.

 Переможців конкурсу привітали Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник та Харківський міський голова Геннадій Кернес. Вони зазначили, що горді за те, що в Україні є діти, які блискуче знають історію.

«Головне – ви продемонстрували ваші глибокі знання історії. У цей день ви захистили великий подвиг дідів і прадідів, які врятували землю від фашизму. Особлива подяка вашим педагогам, які готували вас», – підкреслив  Дмитро Табачник.

Він також зазначив, що в День Перемоги у Харкові був один з кращих парадів в Україні.

Під час зустрічі Міністр та міський голова поспілкувалися зі школярами про історію, навчання, про їхні плани вступу до вищих навчальних закладів. Також переможцям конкурсу вручили цінні подарунки та книги. Міський голова подарував кожному школяреві фотоальбом «Харків. Місто, яке пережило війну».

Нагадаємо, що конкурс у рамках спецвипуску передачі «Шустер live. Кубок українських шкіл. Історія, що сталася у світі в 39-45-му роках минулого століття» відбувся 10 травня 2013 року в прямому ефірі на телеканалі «Інтер». Головним арбітром Кубка виступив перший Президент незалежної України Леонід Кравчук. У конкурсі також взяли участь школярі з Києва, Львова та Одеси. Харківські знавці історії в півфіналі виграли у одеських школярів, а у фіналі – у киян.

За інформацією офіційного сайту Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *