Команда Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка у складі студентів спеціальності «Міжнародне право» 1 курсу магістратури Богдана Токарського, Поліни Григанської та 3-го курсу Олексія Маслова здобула блискучу перемогу в 16-му Конкурсі імені Ф. Ф. Мартенса з міжнародного гуманітарного права, який відбувся наприкінці квітня 2013 року в Російській Федерації.

Тренер команди Антон Кориневич, асистент кафедри міжнародного права, науковий консультант – доцент кафедри Микола Гнатовський.

Конкурс проводився під егідою Регіональної делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в РФ, Білорусі, Молдові та Україні, та Російської асоціації міжнародного права серед команд юридичних факультетів і вищих навчальних закладів Російської Федерації, Білорусії, Молдови і України. Особливість цьогорічного конкурсу полягала ще й в тому, що його проведення співпало зі святкуванням 150-річчя існування Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ).

Цього року в конкурсі взяли участь команди студентів юридичних факультетів 13 університетів з різних країн СНД, включаючи Балтійський федеральний університет (РФ), Дагестанський державний університет (РФ), Міжнародний Незалежний Університет Молдови (Молдова), Міжнародний університет «МІТСО» (Білорусь) та інші.

Змагання проходило в надзвичайно теплій і привітній атмосфері. Команда ІМВ відзначилася не лише своїми виступами безпосередньо у раундах, а й презентацією на відкритті конкурсу. Команда представила пісню про конкурс Мартенса у власному виконанні, слова якої на закритті вже знали не лише всі інші команди, а й журі.

Це надзвичайний успіх команди ІМВ, який доводить високий рівень, величезний інтерес до міжнародного гуманітарного права та конкурсів з судових дебатів студентів  Інституту.

За інформацією прес-центру ІМВ КНУ імені Тараса Шевченка 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу