13 травня 2013 року розпочався перший (відбірковий) етап третього всеукраїнського (заключного) туру Конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року».

Участь у конкурсі візьмуть 27 конкурсантів з усіх областей України, міст Київ та Севастополь, комплекти матеріалів яких пройшли процедури реєстрації та шифрування згідно зі встановленим порядком.

З 13 до 31 травня 2013 року перший (відбірковий) етап третього всеукраїнського (заключного) туру Конкурсу проходить заочно у м. Києві. Під час проведення цього етапу членами журі розглядаються представлені комплекти матеріалів учасників.

На цьому етапі, відповідно до встановлених критеріїв, оцінюються матеріали власного педагогічного досвіду конкурсантів: творча робота-есе, опис двох проблемних ситуацій з варіантами їх розв’язання та презентація.

Після ретельного вивчення і аналізу вищезазначених матеріалів журі підіб’є підсумки проведення першого етапу третього всеукраїнського (заключного) туру Конкурсу і визначить десять учасників, які наберуть найбільшу кількість балів.

До 31 травня 2013 року на засіданні Центрального організаційного комітету  відбувається процедура дешифрування матеріалів  та за поданням журі визначаються десять учасників, які допускаються до участі у наступному – другому етапі третього всеукраїнського (заключного) туру Конкурсу, який проходитиме у м. Києві з 24 до 27 вересня 2013 року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.