У Тернополі готуються до рекорду з найбільшої кількості студентів у тролейбусі - 1312376132 trolleybusСтудентський рекорд збираються встановити учасники фестивалю Studfest-2013 25 травня у Тернополі. Молоді люди хочуть зафіксувати найбільшу кількість молоді, яка вмістилася в звичайний міський тролейбус. Долучитися до рекорду може кожен охочий.

Таку акцію організатори запланували, аби привернути увагу до того, що Тернопіль — місто з найбільшою кількістю студентів на душу населення.

– Це буде наш веселий студентський рекорд, — каже один із організаторів акції Рустам Ергешов. — Усі знають, що таке діставатися вранці у переповненому тролейбусі на навчання. І багато хто не раз замислювався — а скільки ж іще людей могло б сюди вміститися? Так от, відповідь на це запитання ми дізнаємося 25 травня.

Студенти розуміють, що переповнений тролейбус — не найбезпечніше місце. Тому вдадуться до потрібних заходів з техніки безпеки. У тролейбусі будуть відчинені усі вікна. Двері зачинять лише на кілька секунд.

За матеріалами :  20 хвилин

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *