У зв’язку із затвердженням Урядом нових державних стандартів початкової загальної освіти та базової і повної загальної середньої освіти підготовка вчителя вимагає принципової корекції, наголосив перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма під час наради ректорів вищих педагогічних навчальних закладів.

«Предметом сьогоднішньої зустрічі є обговорення проблеми нового наповнення змісту вищої педагогічної освіти. Це питання на сьогодні постає гостро, адже присутнім відомо, що Державний стандарт початкової загальної освіти запроваджується вже з 1 вересня 2012 року», — зазначив перший заступник Міністра.

Невідкладним завданням вищих педагогічних навчальних закладів є підготовка вчителя початкових класів до викладання нових предметів: «Сходинками до інформатики», «Я у світі», іноземних мов та природознавства.

Як повідомив перший заступник міністра, нова концепція розвитку педагогічної освіти повинна передбачати поступовий перехід до підготовки вчителів, не нижче освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу