15 травня 2013 року відбулося урочисте нагородження переможців літературного конкурсу «Розповім про подвиг» серед учнів шкіл Дніпропетровської області, присвяченого Дню Перемоги та 68-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Проводиться він за ініціативи Ради обласної організації ветеранів України та підтримки департаменту освіти і науки облдержадміністрації, обласної ради і газети «Зоря».

Цього року на конкурс «Розповім про подвиг» надійшло близько 100 робіт, з яких 25 відзначено дипломами та цінними подарунками.

Також грамоти за патріотичне виховання отримали вчителі сільських шкіл і шкіл обласного центру: Клавдія Мєшкова (Красинська загальноосвітня школа, с. Красіне Криворізького району), Олексій Орлов (керівник краєзнавчого гуртка «Спадщина» у Верховцевському Будинку дітей та юнацтва), Тамара Резніченко (керівник прес-центру «5» КУ СЗОШ № 5, м. Тернівка), Кароліна Вайцель (СШ № 1, м. Дніпропетровськ), Катерина Кеселя (керівник гуртка «Рідний край» Центру позашкільної роботи та дитячої творчості «Альтаїр», м. Дніпропетровськ).

Піснями воєнних часів привітав переможців колектив театру пісні «БІС».

Завершилася церемонія нагородження переможців літературного конкурсу «Розповім про подвиг» загальним фотографуванням.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу