Протягом 4 днів відвідувачі матимуть можливість оцінити творчі здобутки понад 120-ти вітчизняних видавництв, а також видавництв з Росії, Білорусі, Туркменістану, Грузії та Індонезії.

В перший день виставки голова Держкомтелерадіо України – Олександр Курдінов від імені уряду відзначив дипломами та грошовою винагородою у 10 тисяч гривень лауреатів премії ім. Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва. Нагороди отримали: художниця Марина Пузиренко (за краще оформлення книги «Чудова мандрівка Нільса з дикими гусьми» Сельми Лагерльоф), творчий колектив Київського національного академічного театру оперети (за музичну казку «Пригоди бременських музикантів»), та письменник Григорій Фалькович (за книгу «Хвацькі вірші»), який вважає власні твори для дітей – змістовним творчим підсумком.

Також сьогодні «Видавництво Старого Лева» представило надруковані шрифтом Брайля «Казки дідуся Гурама», а видавництво «Ярославів Вал» представило книгу Олеся Шевченка «Українська Гельсінська спілка у спогадах і документах». На виставці було презентовано нову книгу академіка Івана Дзюби «На трьох континентах» видавництва «Кліо», за яку автор отримав диплом почесного доктора Українського Вільного Університету, що у Мюнхені.

17 травня видавничий дім «Букрек» представить черговий том «Українських народних казок» – «Казки Бойківщини». Видавці за участю експертів Міністерства закордонних справ та Міністерства освіти і науки дискутуватимуть на тему українського фольклору та його шансів на роль нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.

18 травня видавництво «Український пріоритет» презентує унікальне видання, вперше надруковане в Україні – останній прижиттєвий роман «Пророк» наймолодшого лауреата Шевченківської премії Олеся Уляненка.

Також організатори виставки обіцяють відвідувачам цікаві автограф-сесії, літературні вечори та цікаві спеціальні презентації.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу