16 травня 2013 року в сесійній залі Будинку рад відбулося свято нагородження юних учнів-переможців Черкащини у предметних олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Департаменту освіти і науки Черкаської обласної ради Галина Гаврилюк, яка привітала учнівську молодь Черкащини зі здобутками та побажала продовжувати свою наполегливу роботу на шляху до знань. Окрім того, директор Департаменту ознайомила присутніх із цьогорічними результатами інтелектуальної праці школярів:

– у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад брали участь 85 учнів із 8 районів і 5 міст області (59% із них стали переможцями). Найбільшу кількість призових місць вибороли учні із міста Черкаси – 33-оє;

– упродовж п’яти останніх років Черкаське територіальне відділення Малої академії наук посідає 7 – 8 місця у загальнонаціональному рейтингу. Так, за результатами виступу у 2013 році, з-поміж 52 учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту перемогу отримали 29 учнів.

Заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Тетяна Прітченко привітала переможців та зазначила, що саме вони є майбутнім України, адже саме такі наполегливі та завзяті трудівники мають очолювати країну. Тетяна Прітченко наголосила, що за три останні роки 26 учнів Черкаської області отримували стипендії Президента України, а троє – стипендію Кабінету Міністрів України. Вона зазначила, що сьогодні держава прагне організувати систему освіти, щоб забезпечити гармонійний, комплексний розвиток особистості, створити сприятливі умови для пошуку і розвитку талантів.

Завдячуючи голові облдержадміністрації Сергію Тулубу, в області уперше запроваджено персональну щомісячну стипендію голови облдержадміністрації для обдарованих, унікальних дітей (у розмірі прожиткового мінімуму). Першим отримуватиме таку стипендію маленький вундеркінд зі Звенигородщини, учень 4 класу загальноосвітньої школи ім. Т. Г. Шевченка м. Звенигородки Віталій Нечаєв – лауреат премії «Диво-дитина», лауреат загальнонаціональної премії «Гордість країни 2011» у номінації «Рідкісний талант».

Голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк привітав переможців з досягненнями та побажав майбутніх успіхів. Він наголосив, що «незважаючи на складні часи, в Україні народжуються і ростуть генії, а це надає упевненості у кращому майбутньому держави».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу