З 17 до 24 травня 2013 року у Стамбулі (Турецька Республіка) відбувається Міжнародна учнівська олімпіада з екології.

У Стамбулі українські школярі змагатимуться за призові місця олімпіади з екології -

У змаганнях беруть участь школярі більше ніж із 50 країн світу.

Цьогоріч команду України на чолі з науковим керівником – доцентом Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимиром Безруковим, представлятимуть троє учнів – переможці Всеукраїнської олімпіади з екології.

Юні екологи захищатимуть дві роботи: спільний проект «Морфологічні та біохімічні особливості листя рослин в атмосфері міст» (учень 10 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука Роман Король та учениця 11 класу Української гімназії №1 міста Івано-Франківськ Ірина Репетило) та проект «Бджоли надсилають сигнали SOS» (учениця 11 класу комунального закладу «Луганської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №18» Дарина Боровльова ).

«Головне, що Україну ми представлятимемо на високому рівні. Тематика обох проектів є доволі цікавою та актуальною у наш час. Підготовка до Олімпіади тривала досить ґрунтовно, тому шанси на отримання призових місць я оцінюю оптимістично», – говорить науковий керівник групи, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Безруков.

У Стамбулі українські школярі змагатимуться за призові місця олімпіади з екології - IMG 2459Учениця 11 класу комунального закладу «Луганської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №18» Дарина Боровльова зазначає: «Виступати із власними дослідженнями на міжнародному рівні – це вже перемога для мене. Важливо представити свій проект гідно. Впевнена, що отримаю незабутні, позитивні враження від поїздки».

«Хочемо показати, що українська наука в питаннях екології прогресує та ми, українці, піклуємось про майбутнє нашого навколишнього середовища. Не так важлива перемога, як участь, однак сподіваюсь, що наші дослідження привернуть увагу журі та гостей конкурсу», – коментує учасниця Олімпіади, учениця 11 класу Української гімназії №1 міста Івано-Франківськ Ірина Репетило.

«Мені вже приємно, що спільний з Іриною проект представлено серед інших країн світу. Цікаво познайомитись із роботами учасників змагання інших країн світу, я сподіваюсь на перемогу», – говорить учасник Міжнародної олімпіади з екології Роман Король.

Наукові дослідження українських конкурсантів тривали протягом майже двох років. Підготовка  до міжнародної олімпіади – більше двох місяців. Учні представлятимуть свої роботи виключно англійською мовою. Презентацію та проекти оцінює міжнародне журі.

Бажаємо нашій команді успіхів та призових місць!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *