Діти, які читають з IPad або Kindle, відстають на заняттях. До таких висновків прийшли дослідники, які з’ясували, що більшість дітей віддають перевагу планшетам і електронним  книжкам замість паперових.
Розвиток технології означає, що школярі, які читають з екрану мобільних пристроїв, менш грамотні, і їхня успішність гірша, кажуть експерти.

Опитування, проведене Національним фондом грамотності, показав, що 52% дітей воліють читати з екранів електронних пристроїв, у тому числі електронних книг, комп’ютерів і смартфонів, в той час як лише 32% сказали, що вони хочуть читати паперові книги.

Стурбованість викликає те, що лише 12% тих, хто читає з використанням нових технологій, заявили, що вони дійсно люблять читати, в порівнянні з 51% серед тих, хто обирає паперові книги. Учні, які отримують безкоштовне шкільне харчування, як правило, вихідці з бідних сімей, вони з найменшою вірогідністю можуть потрапити до групи любителів традиційних книг, показало дослідження.

Опитування 34910 молодих людей по всій Великобританії у віці від восьми до 16-ти років показало, що у тих, хто читає друковані видання, рівень читання вище середнього майже в два рази, ніж у тих, хто читає з екранів щодня. Дослідження також показало, що у дітей швидше є свій власний комп’ютер, аніж власний стіл.

За матеріалами сайту fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *