15 травня 2013 року в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбулося урочисте нагородження переможців і призерів та їх наставників ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який проводять з метою всебічного розвитку і функціонування української мови, а також її популяризації серед молоді.

Цього року, за результатами конкурсу, переможцями стали 14 осіб, яким Міністерство освіти і науки України призначає стипендії Президента України, що виплачуватимуться протягом року.

У 2012 році переможцями визнали 12 осіб, серед яких сім учнів загальноосвітніх навчальних закладів, щомісячно отримують по 600 грн, один учень ПТНЗ та два студенти коледжів – 800 грн, а також два студенти національних університетів – 1000 грн. Зазначеним стипендіатам загалом за рік виплачується понад 103 тис. грн.

Щорічно конкурс старує 9 листопада, в День української писемності та мови. Він проходить у чотири етапи на базі загальноосвітніх і вищих навчальних закладів України.

Організацію, проведення, науково-методичний супровід усіх етапів та фінансове забезпечення фіналу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика здійснює Міністерство освіти і науки України.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу