Що ковтають діти? - 6d8dde7 slide10Іграшковий космічний рейнджер “Баз Рятівник”, окуляри, ножиці, i-Pod – лікарі розповіли про найнесподіваніші речі, які колись доводилося витягати з різних частин тіла пацієнтів.

Моторошна історія проілюстрована добіркою рентгенівських знімків.

За допомогою книжки, що має назву Stuck Up, автори,  Марті Сіндхіен, Річ Дребен та Мердок Найт, сподіваються прибрати “ганебне тавро” з таких нещасних випадків. Їхня мета – аби люди, з якими таке сталося, не боялися звернутися за медичною допомогою.

Більшість із “Топ-100” несподіваних речей потрапили всередину оральним чи ректальним шляхом, каже Сіндхіен. Однак деякі предмети пацієнти примудрилися запхати собі в ніс та уретру.

Дітлахи ковтають монетки частіше, ніж дорослі, каже лікар. Зазвичай предмети виходять, не завдавши шкоди, однак відомий випадок, коли пацієнт отримав отруєння від металів, коли в його животі опинилося 50 монет одразу.

Дорослі ж іноді ковтають обручки, наприклад, намагаючись приховати їх від своєї половини, аби не зіпсувати їй сюрпризу.

“Люди молодшого віку більш схильні ковтати предмети або встромляти до носа чи вух. Вони все пхають до рота”, – каже Сіндхіен

“Іноді пацієнти розповідають нам, що виконували якусь хатню роботу в голому вигляді, коли “впали” чи “спотикнулися”, а чи “стрибнули на ліжко” та “приземлилися на предмет”, – констатує Дребен.

Деякі ж сміливці таки зізнаються, що грали в незвичні сексуальні ігри. Доволі поширеним поясненням є стан алкогольного сп’яніння, й частіше подібні халепи трапляються з чоловіками.

“Загалом чоловіки є більшими відчайдухами, які вдаються до ризикованих вчинків”, – каже лікар.

 За матеріалами сайту life.pravda.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *