Луганський студент знає, як навчити першачків письма - 86 mainСтудент із Луганська Дмитро Шевченко розробив унікальну комп’ютерну програму, яка може швидко навчити першокласників письма. Технологія вже завоювала призові місця на кількох всеукраїнських конкурсах і навіть на міжнародному, а у вересні її збираються випробувати на школярах.
Як розповів сам винахідник, написати програму було його університетським завданням, а коли ще чорнову роботу показали вчителям – вони були у захваті. «Педагоги відразу почали висловлювати свої побажання та рекомендації. Правда, виникла складність запису звуку – не могли довго підшукати жіночий голос для озвучування, на якому наполягали вчителі. На створення програми пішло близько трьох місяців. А після всіх коригувань її випробували на дітях однієї з міських шкіл. Вчителі кажуть, що випробування пройшли успішно – дітворі дуже сподобалося », – запевняє Дмитро Шевченко.
Ідея розробки полягає в тому, що за допомогою програми можна наочно показати першокласникам правильність написання кожної літери російського і українського алфавітів. При цьому вона демонструє процес письма, основи каліграфії і допомагає школяреві вивчити слова і правильність їх написання.
«Програм для початкової школи – багато, але таких, які навчали б письма школярів, ще немає, – пояснює науковий керівник Дмитра Анатолій Логінов. – Програма доволі проста у використанні і підходить для будь-яких комп’ютерів і операційних систем».

За матеріалами сайту  www.segodnya.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *