Університетський викладач отримав три місяці в'язниці за образу Президента Зимбабве - 1 mutagbe  За публічну образу Президента Зимбабве три місяці в’язниці отримав університетський викладач, який порівняв главу держави Роберта Мугабе зі “старим віслюком”, повідомляє Газета.Ru з посиланням на Radio France Internationale.

38-річний доцент університету Шенджерай Памхірі до цієї характеристики додав прикметник, що переводиться словом, яке означає “гнилий, прогнилий або продажний”.

Своє обурення президентом Мугабе, який перебуває при владі в країні вже понад 30 років, викладач висловив привселюдно в супермаркеті, звідки був перепроваджений у поліцейську дільницю. Під час арешту Памхірі закликав людей не голосувати за Мугабе на президентських виборах цього року.

Процеси над тими, хто обурюється беззмінним лідером Зимбабве, – не виняток. З 2010 року в країні засуджено за це 60 осіб, заявив глава асоціації “Адвокати Зимбабве за права людини” Кумбирай Мафунда. Але, за його словами, справа зазвичай закінчується не в’язницею, а штрафами або громадськими роботами.

За матеріалами : Newsru.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *