У Полтаві сімох школярів прийняли в піонери - 498014 119 травня біля пам’ятника Леніну в Полтаві прийняли присягу піонерів 7 дітей. Цього дня святкували 91-у річницю з дня створення Всесоюзної Піонерської організації.

“Присяга починалася з того, що зразу називали прізвище та ім’я. Потім говорили про те, що завжди будуть захищати і любити свою країну та будуть порядними людьми, – розповіла Тамара Смолійчук із обласної організації Комуністичної партії. – Діткам від 8 до 11 років. Це місцеві активісти із шкіл №17 та №37. Ми дзвонили їхнім батькам, запрошували на цей захід”.

Школярам почепили значки “Завжди готовий”, одягли червоні пілотки та краватки. Після присяги повели в місцевий музей авіації.

“Мої батьки теж були піонерами, – розказала 10-річна Анастасія Левицька. – Піонери уступають місце дорослим та учасникам війни”.

У Полтаві сімох школярів прийняли в піонери - 498014 3

Місцеві говорять, більшість школярів — діти членів компартії. В Полтаві в піонери приймають вже третій рік. Всього в піонерській організації 44 дитини. В минулому році приєдналося 11.

“Вони знають, хто такий Ленін. Раз-два в місяць їх збираємо, розказуємо дещо з історії Радянського союзу. Обов’язково зустрічаємося перед святами, які залишилися з радянських часів, пояснюємо історію цих святкувань, – продовжила Тамара Смолійчук. – Вже немає такого як раніше, щоб піонери ходили по домах та допомагали пенсіонерам. Але беремо дітей із собою, коли їздимо вітати хворих ветеранів. Також піонери беруть участь у наших концертах”.

За матеріалами: gazeta.ua

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *