15 травня 2013 року відбувся міський профорієнтаційний захід столичної профтехосвіти – «Ярмарок-продаж виробів учнів професійно-технічних навчальних закладів», який організували Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА спільно з Оболонською районною у м. Києві державною адміністрацією.

Виставка-ярмарок об’єднала 28 професійно-технічних навчальних закладів Києва, які представили мешканцям та гостям столиці кращі вироби учнів та майстрів виробничого навчання, засвідчивши високу майстерність з підготовки робітничих професій за різними галузями економіки.

Ярмарок урочисто відкрили: директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради Оксана Добровольська, начальник управління професійної освіти ДОНМС Микола Кучинський, начальник управління освіти Оболонської районної у Києві державної адміністрації Галина Васильєва, які подякували педагогічним та учнівським колективам ПТНЗ за сумлінне ставлення до своєї праці, наголосили про важливість професійної підготовки молоді, зазначивши, що професійно-технічна освіта столиці – це джерело кваліфікованих кадрів для виробництва, ланка освіти, яка своєчасно реагує на зміни галузевої економіки і потребу у фахівцях тієї чи іншої галузі.

У межах проведення заходу відбулися: виставка-продаж продукції, виготовленої учнями ПТНЗ м. Київ; показ колекцій моделей одягу; виступи учасників художньої самодіяльності; майстер-класи професійного спрямування.

Перед відвідувачами ярмарка виступили кращі колективи художньої самодіяльності учнів навчальних закладів професійно-технічної освіти; відбулася демонстрація колекцій одягу весняно-літнього сезону 2013 року та модельних зачісок.

Ярмарок відвідали понад 3500 учнів середніх загальноосвітніх шкіл районів Києва.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *