Євген Суліма бере участь у Конференції ОБСЄ - osce21-22 травня 2013 року Перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма бере участь у Конференції ОБСЄ на вищому рівні щодо толерантності та недискримінації (включаючи людські права молоді на здобуття освіти на засадах толерантності та недискримінації), яка проходить у м. Тирана (Республіка Албанія).

Зазначимо, що Україна, як держава головуюча у ОБСЄ, зобов’язалася сприяти активному розвиткові громадянського суспільства, дотриманню прав людини та основоположних свобод. Участь у Конференції, метою якої є вдосконалення форм боротьби з дискримінацією на гендерній основі, на основі соціального походження, віку чи будь-якого іншого статусу, включаючи сексуальну орієнтацію та статеву приналежність – є аспект, що сприятиме формуванню політики, зокрема, у галузі освіти на основних засадах ОБСЄ. Конференція дозволяє консолідувати зусилля, спрямовані на покращення загальної ситуації з дотримання прав людини і основоположних свобод.

Конференція націлена на  сприяння країнам-членам ОБСЄ у приведенні їх законодавства, функціонування інституцій та процесів урядування відповідно до вимог сучасної демократії, яка базується на принципах верховенства права та захисті прав людини.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *