Для забезпечення організованого літнього відпочинку дітей в Луганській області на базі шкіл та позашкільних установ, що перебувають у системі освіти, в літній період 2013 року планується відкрити 730 таборів, в яких зможуть відпочити близько 35 тисяч дітей. Про це 20 травня 2013 року в ході апаратної наради, присвяченої підготовці та проведенню літньої оздоровчої кампанії в Луганській області, доповіла голові облдержадміністрації Володимиру Пристюку директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Ірина Цимбал.

Із зазначених 730 таборів у червні запрацює 701 табір (33 304 місць), у липні – 10 таборів (725 місць) і в серпні – 19 таборів (675 місць). «Кількість таборів ми визначили, зважаючи на запити батьків», – підкреслила Ірина Цимбал.

Тривалість зміни у таборах з денним перебуванням складе 14 днів, час перебування – 6 – 8 годин на день.

Для організації змістовного відпочинку дітей у таборах з денним перебуванням заплановані тематичні зміни. З урахуванням диференційованого підходу до дітей розроблені виховні, культурно-масові та спортивно-оздоровчі програми та плани, організовані походи, відвідування театрів, музеїв, розважальних комплексів.

На базі 110 позашкільних установ (71 центр дитячої творчості та 39 дитячо-юнацьких спортивних шкіл) буде продовжена робота гуртків та об’єднань з різних видів творчості. Так, у червні 2013 року Луганським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді буде організована робота обласного екологічного табору-експедиції «Зелений щит», що передбачає біолого-екологічний практикум юннатів області, а в липні буде організовано збір юних екологів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу