Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук 20 травня в межах робочої поїздки до Самбірського району взяв участь в урочистому відкритті Стрілковицького дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» .

Зазначимо, що цей  заклад розрахований на 75 дитячих місць. На його  реконструкцію було використано 1,5 млн грн та придбано обладнання на 0,4 млн гривень.

Голова Львівської ОДА привітав маленьких діточок, їхніх вихователів,  батьків та усю громаду села Стрілковичі з цією важливою  подією: «З великою радістю сьогодні  беру участь у відкритті цього чудового дошкільного закладу. Надзвичай приємно, що і органи влади на місцях, і територіальна громада, і органи місцевого самоврядування об’єднують свої зусилля для затишку наших дітей».

Віктор Шемчук також зазначив, що влада приділятиме більше уваги розвитку українського села: «Переконаний, що один з варіантів виходу із економічної кризи – це розвиток сільської місцевості. І цей садочок – приклад того, як ми, реалізовуючи нові соціальні ініціативи Президента України, маємо можливість хоч трохи покращити стан соціально-культурної сфери сіл нашої області», – наголосив голова Львівської ОДА.

Віктор Шемчук перерізав символічну стрічку, а також вручив подарунки для дітей ДНЗ «Дзвіночок» – телевізор та м’які іграшки.

За інформацією Львівської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу