Міжнародний конкурс шкільних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище», який об’єднує юних талантів із 18 країн світу, проводиться заочно в межах міжнародного освітнього проекту SPARE (міжнародний освітній проект для школярів з питань змін клімату та енергетики) та всесвітньої декади ООН «Освіта для сталого розвитку». В Україні цей захід підтримують Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України, Програма розвитку ООН в Україні, Національне агентство України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів.

Метою Національного етапу зазначеного конкурсу в Україні є пошук і підтримка талановитої, обдарованої учнівської молоді, формування екологічної компетентності школяра, виховання принципів енергозбереження, залучення шкіл до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів, перш за все – енергетичних.

Переможці Національного туру конкурсу неодноразово ставали призерами Міжнародного туру конкурсу. За рішенням Міжнародного журі у 2012–2013 навчальному році переможцями визнані такі учасники із України:

І місце – Дмитро Кривий, учень Гавришівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вінницького району Вінницької області за науковий проект “Використання відновлювальних джерел енергії на прикладі приватної садиби” (науковий керівник – Кривий В. Г, учитель фізики Гавришівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вінницького району Вінницької області);

ІІ місце – Максим Волков, учень 11 класу Макіївського міського ліцею Донецької області за науковий проект “Використання сонячних фотоелектростанцій для енергосбереження та рішення екологічних проблем в Україні” (науковий керівник – Костюкова І. В., учитель хімії Макіївського міського ліцею Донецької області).

Серед педагогів І місце виборола Шведун Ганна Григорівна, вчитель загальноосвітньої школи I-III ступенів №123» м. Кривий Ріг Дніпропетровської області за науковий проект “Гра «Екобудинок».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *